1-й поверх


2-й поверх

Меблеві магазини в Тернополі в ТЦ Home Express

Ви вирішили провести істотні зміни у кімнатах власного дому? Чи можливо закінчуєте ремонт у новій квартирі? А можливо займаєтесь облаштуванням нового готелю, ресторану чи салону краси? В будь-якій з цих ситуацій Вам, швидше за все, знадобляться нові меблі та декор для інтер’єру. Навіщо тратити дорогоцінний час на поїздки містом, простоювання у корках, якщо все найнеобхідніше пропонують меблеві магазини в Тернополі, зібрані під одним дахом торговельно-виставкового центру Home Express. Популярні виробники, зручні шоу-руми, кваліфіковані консультанті – це все пропонують наші магазини.

Чому варто завітати саме до нас:

  1. Турбуючись про жителів Тернополя та гостей міста, ми постарались зібрати лише найкращих, перевірених роками виробників меблевої продукції, аксесуарів та декору для дому в одному місті. Більше не потрібно об’їжджати меблеві магазини в Тернополі і витрачати на це свій дорогоцінний час. Просто завітайте в торговий центр Home Express і отримайте максимум задоволення від процесу підбору товарів для дому.
  2. Враховуючи різні побажання та фінансові можливості потенційних клієнтів, ми постарались представити продукцію в різних цінових сегментах. Купити меблі Тернопіль та його жителі можуть як в дорогому елітному сегменті, так і недорогі, але якісні товари, наприклад, вітчизняного виробника.
  3. Надаємо в оренду площу для виробників якісної затребуваної продукції. Піклуючись і про власний імідж, і про благополуччя наших відвідувачів просто не можемо собі дозволити співпрацювати з недобросовісними виробниками низькосортної продукції.
  4. До нас легко добратися. Якщо Ви їдете власним транспортом, то залишити авто можна на великій парковці. Якщо ж добираєтесь громадським транспортом, то виходьте на зупинці «Готель Галичина», ми в 2 хвилинах ходьби від неї. ТЦ Home Express знаходиться біля озера. Наша адреса: вул. Чумацька, 1В.
  5. Щоб шопінг був максимально продуктивним і приємним, рекомендуємо завітати не лише в салони меблів, а і магазини, що пропонують аксесуари та декор для дому. Матраци, килими, штори, постільна білизна, текстиль, продукція для облаштування закладів HoReCa та багато іншого в одному комфортному приміщенні. Таким чином, у нас недорого можна обставити практично весь дім, офіс, салон чи, навіть, готель. Жоден магазин меблів у Тернополі не запропонує такого широкого і різноманітного асортименту.
  6. Магазини, що представляють свою продукцію в шоу-румах ТЦ Home Express слідкують за модними тенденціями в світі інтер’єрного дизайну, постійно оновлюють асортимент, презентують новинки та цікавинки в світі меблів.
  7. Враховуючи той факт, що придбані меблі можуть бути достатньо великогабаритними, кожен клієнт може замовити доставку. Організовують доставку меблеві магазини в Тернопіль та околиці міста.

ТЦ Home Express – це Ваш простір для максимально комфортного пошуку меблів та декору для дому.