Ultra mebli

Ultra mebli

Меблі від українських виробників    Фабрика меблів «Buczynski» є виробником меблів з натурального дерева та шпонованої плити. Ми використовуємо новітні технології та сучасне обладнання таких передових виробників, як Польща та Італія. Наша мета — збереження давніх традицій в поєднанні з сучасністю. Наша якість зростає з нашими клієнтами, як змінюється світ — змінюємось і ми. Наша гордість — це наша команда — люди, які не тільки працюють для Вас, вони живуть для Вас!

 Меблевий центр «Хоум Експрес» — пропонує меблі від фабрики «Buczynski»

    Меблевий центр Home Express презентує споживачам якісні вироби з натуральної деревини. Для виробництва такого виду продукції Ultra Mebli використовує тільки якісну сировину та інноваційні технології. Це дозволяє швидко та якісно створювати меблеві шедеври.

    Задача, яка стоїть перед виробником, полягає в тому, щоб створювати вироби, що мають гармонійне поєднання традицій та сучасності. Більше того, наша команда завжди прагне до досконалості. І вперед ми йдемо виключно завдяки нашим клієнтам.

    Меблі в Тернополі завжди були саме тим важливим фактором, який міг повністю змінювати цілісний вигляд помешкання. Так, чи це спальна кімната, або робочий кабінет – меблі завжди задають певну атмосферу. Останнім часом споживачі прагнуть до того, щоб влаштовувати робочий кабінет в квартирі. Але облаштовуючи кабінет, варто пам’ятати, що меблі мають бути не просто красивими. А сам кабінет має бути функціональним та практичним. В нашому магазині кожен клієнт зможе знайти саме той асортимент, котрий зможе надати кімнаті вишуканого стилю та практичності.

    Меблі на замовлення також останнім часом в тренді. Постійно змінюються вимоги споживачів до продукції, а тому з’являються нові пропозиції щодо виробів. Ми ж не стоїмо на місці, а постійно прислуховуємося до своїх клієнтів та їх побажань. Наразі користувачі досить вимогливо ставляться до товарів такого плану. Тому важливо виготовляти якісну, доступну та довговічну продукцію.

    Якщо обирати товари для свого житла чи офісу, варто звертати увагу на загальний стиль. Більше того, треба звертати увагу і на зовнішній вигляд (бо від нього може залежати багато чого в самому інтер’єрі), і на зручність.

В меблевому салоні «Ultra Mebli» Ви знайдете якісні та сучасні меблі

    У нас в асортименті наявні товари різної фактури, форм, розмірів та кольорів. Зараз модні тенденції в світі меблів тяжіють до більш світлих кольорів та відтінків. Окрім того, сучасний споживач більш вимогливо ставиться до товарів. А це дає певний поштовх до того, щоб створювати багато нового та оригінального для клієнтів.

    Завітайте в наш магазин, оберіть для себе стильні та зручні меблі. Разом з нами ви зможете насолоджуватись комфортом та гарним відпочинком.

Телефонуйте — 068 473 75 11