I. NEWTON

I. NEWTON

Меблі для дитячої

Меблевий центр «Хоум Експрес» пропонує Вашій увазі меблі для дитячої кімнати від ТМ «I. NEWTON»

    Торговий меблевий центр Home Express пропонує найкращі колекції дитячих меблів в Тернополі. Українська фабрика I. NEWTON займається виготовленням якісних та креативних моделей для меблювання дитячої кімнати.

    Ісаак Ньютон винайшов телескоп. Дизайнери та консультанти I.Newton ТМ так само розглядають таланти кожної дитини та створюють кімнати, які будуть розвивати ці таланти. Адже якщо вчасно розгледіти таланти дитини, вони в майбутньому перетворяться на улюблену професію.

    ТМ «I. Newton» пропонуює своїм покупцям різноманітну палітру кольорів меблів для дитячої кімнати. Меблі в дитячій кімнати повинні сприяти вибору майбутньої професії вашого чада, тому ми виготовляємо меблі за вашим індивідуальним замовленням та розмірами.

    Основні переваги меблів від I. NEWTON:

  • Всі меблі зроблено на території України, оскільки всі наші фабрики розміщені саме тут. Купуючи нашу продукцію, ви залишаєте кошти в державі.
  • Європейська якість. 70 % технічного обладнання на виробництвах нашої компанії походить з Австрії та Італії. Також використовується австрійська фурнітура. Все це гарантує надійність та витривалість меблів, які прослужать ще дуже довго.
  • Матеріали підбираються відповідно до європейських стандартів, щоб зайвий раз перестрахуватись та зробити міцний виріб. Але ми і не забуваємо про естетичну сторону.
  • Екологічна безпека. Всі меблі відповідають ДСТУ та ГОСТ в меблевій сфері. В наявності повний пакет документів, включаючи сертифікати та дозволи державної санітарно-епідеміологічної служби. З цього слідує, що всі меблеві вироби наших фабрик не містять тяжких хімічних речовин, які шкідливі для організму дитини. Оскільки здоров’я наших малюків – це найголовніший показник щасливого майбутнього.
  • Спеціально для дітей розроблені деякі хитрощі, щоб уберегти своїх непосид від травмування. Закругленні кути, м’які накладки, надійні кріплення конструкції.
  • Функціональність. Кожний гарнітур має багато різних полиць, ящиків, відділень, ніш і т.д.

Купити меблі в дитячу кімнату в Тернополі за індивідуальним замовленням від українського виробника

    Наші консультанти допоможуть вам спроектувати дитячу кімнату мрії! Вона буде виглядати саме так, як бажаєте ви та ваше чадо. Щодня консультанти безкоштовно розробляють десятки найсміливіших дизайнів кімнат. А турботливі руки працівників фабрики, які вже більше 10 років виробляють меблі за найвищими стандартами, втілять кімнату мрії вашої дитини в життя!

Телефонуйте — 067 374 75 05