Tivoli

Tivoli

купити меблі ТМ TIVOLIМеблевий центр «Хоум Експрес» пропонує меблі від «ТМ TIVOLI»

    ТМ TIVOLI в нашому меблевому пропонує широкий асортимент ексклюзивних меблів від виробників України, Польщі, Німеччини та інших країн Європи. Тіволі є офіційним предстаником фабрики виготовлення з масиву буку в Україні — МК «Стрий».

    В 1912 році було започатковано виготовлення меблів закарпатськими майстрами в маленькому містечку Стрий. До 1972 року фабрика була направлена на обмежену аудиторію, яка складалась тільки з жителів містечка і прилеглих селищ. Але потім виробництво доросло до всеукраїнських масштабів, а далі був «захват» ринку меблевих виробів у Норвегії, Швеції, Германії, Австрії, Франції, Італії та інших країн. Сьогодні фабрика займає одне з лідируючих місць не тільки в Україні, але й в Європі. Поступово продукція захопила інші країни і уже сьогодні вона поставляється до Америки.

    Основними відмінностями меблів компанії TIVOLI являються такі характеристики:

  • Висока якість матеріалів.
  • Лояльна цінова політика.
  • Широкий асортимент дизайнів та стилів.
  • Екологічно чисті комплектуючі.
  • Високий сервіс обслуговування.
  • Можливість замовити виріб по власному проекту.

    Фабрика TIVOLI спеціалізується на меблях з натуральної деревини. Стільці та столи виготовляються із масиву дуба та бука, які являються міцними та надійними. Завдяки екологічним матеріалам виходять безпечні вироби для користування в домі. Кваліфікована команда майстрів працює в компанії багато років, а деякі працівники цілими родинами та поколіннями знаходяться поруч на протязі існування фабрики.

Купити меблі в Тернополі від фабрики «Тіволі» під індивідуальне замовлення

    Вся продукція на різних етапах виготовлення проходить спеціальні випробування на міцність та надійність. Тому наші меблі прослужать Вам десятки років. Для замовлення виробу по Вашим ескізам працює спеціальний штат професійних конструкторів, які допоможуть втілити в життя Ваші бажання, стосовно майбутнього меблювання будь-якої кімнати.

    Ви в пошуках якісних вишуканих меблів?  Меблевий центр Home Express в Тернополі пропонує величезний вибір меблів на замовлення від різних брендів України та Європи.

    Звертайтесь до нас і Ви обов’язково виберете для себе щось особливе.

Телефонуйте — 094 84 02 770