FRANKOF

FRANKOF

FRANKOF - меблева фабрика України    Фабрика FRANKOF являється лідером серед виробників м’яких меблів. Цей бренд представляє свою продукцію в меблевому центрі Home Express в місті Тернопіль. Всі бажаючі придбати якісні дизайнерські меблі або отримати меблі на замовлення від кращих виробників світу можуть саме в нас.

    «Home Express» пропонує великий асортимент меблів від фабрики «FRANKOF»

    В 2009 році почала свою діяльність меблева фабрика FRANKOF, яка з перших днів своєї діяльності почала виготовляти продукцію високого класу. Стрімкий розвиток підприємства до самих вершин меблевого бізнесу відбувся через добросовісне виконання замовлень, високої якості матеріалів та роботи, надійності виробів, а також конструкції та дизайну продукції. М’які меблі фабрики FRANKOF відповідають всім установленим стандартам та запитам покупців. Придбати їх ви можете в меблевому центрі Хоум Експрес

    Для виготовлення своєї продукції компанія FRANKOF використовує тільки якісні та екологічно безпечні матеріали. Всі конструкції виконуються надійно, тому ваш диван або крісло прослужить довгі роки. Велику увагу приділяють і дизайну виробу, який продумується стилістами фірми. Аналітики компанії постійно відслідковують модні тенденції у виготовлені нових колекцій, а також попит покупців на ті, чи інші моделі, тому виготовляються найвишуканіші та популярні меблі.

    Наші меблі направлені на створення не тільки красивого дизайну в кімнаті, але й комфорту клієнтів. Зручна конструкція розроблена для правильного розміщення тіла, що служить зручним місцем для відпочинку. Всім хочеться повернутись додому з роботи і прилягти на улюблений диван чи крісло. Наша компанія розробляє та випускає саме такі моделі, які служать для комфорту.

    «FRANKOF» меблі не тільки виготовлені з якісних матеріалів, а й стильні новинки та сучасні дизайнерські рішення

    Фабрика FRANKOF використовує новітнє обладнання та сучасні технології, які призначені для виготовлення кращих моделей м’яких меблів. Постійно вводяться новинки та передові розробки в процес. Кваліфікована команда майстрів, уміла маркетингова діяльність в купі з якісною продукцією стали запорукою успіху підприємства.

    Меблевий центр Home Express пропонує покупцям, які живуть в Тернополі, познайомитись з фабрикою FRANKOF в своїх виставкових залах. Тут ви знайдете широкий вибір продукції компанії та багато інформації для здійснення замовлення. Звертайтесь тільки до професіоналів, і ваші меблі прослужать вам довго та якісно!

    Ми створили «Frankof». Вам залишається тільки відпочити.

Телефонуйте — 096 150 21 13, 050 257 60 29