Класичний синій — колір Інституту Pantone 2020

кімната в синьому кольорі

Інститут Pantone — провідний світовий експерт з кольору. Їхнє слово задає тенденції в архітектурі, дизайні інтер’єру, одягу та навіть фотографії. Колір інституту Pantone 2020 впевнено оголосили класичний синій.

Не таємниця, що колір впливає на емоційний стан людини. Всі темні — заспокоюють, а світлі, в свою чергу, викликають збудження.

Емоційно напружений та сповнений стресу день, хочеться завершити спокоєм та безтурботністю. В цьому й допоможе класичний синій колір Інституту Pantone 2020.

Використання класичного синього в інтер’єрі

синя вітальня

В інтер’єрі  він втілює в собі спокій та стабільність. Варто лише зайти в спальну чи ванну кімнату оформлену елементами синього і Вас відпустять негатив, напруження та емоційне виснаження. На зміну яким прийде відчуття душевної рівноваги. Відбувається це, в першу чергу, за рахунок стабільної асоціації синіх відтінків з безкінечністю зоряного неба чи океану.

Якщо говорити про естетичну складову синього в інтер’єрі, то він надасть кімнаті вишуканості, аристократичної величі та благородства.

Містичний, надихаючий та заспокійливий. Ці якості можна використати в будь-якій кімнаті. Обов’язковою умовою для вдалого використання синього є добра освітленість приміщення, адже це холодний колір і при поганому освітленні буде виглядати похмуро.

Кухню в синіх тонах не зайве буде оформити людині, якій важко дається контроль свого апетиту. Саме синій допомагає знизити вживання надлишкової їжі.

Для кабінету цей колір також буде виграшним варіантом, адже стимулює кращу розумову діяльність та зосередженість, що так необхідно для продуктивної роботи.

Дитячі кімнати в синіх тонах підійдуть в якості заспокійливого для надто енергійних та непосидючих малюків.

Фактори впливу на вибір головного кольору року

синій в інтер'єрі

Отже, вибираючи колір Інституту Pantone 2020, насамперед, хотіли акцентувати увагу на тому, що в новому десятилітті, коли все навколо поринуло в хаос, людині необхідна довіра, впевненість та стабільність. Класичний синій і є тим відтінком, котрий вселяє в нас ці настільки ключові почуття.

Кожного року, вибираючи свого фаворита, організація відштовхується від найгостріших проблем людства. Так, наприклад, в 2019 кольором року став життєрадісний кораловий, який втілює в собі комфорт та людське тепло, а в 2017 — світло зелений, який демонструє потребу в природі та спокої, що вона дарує.

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *