Інтер’єр 2020 — актуальні ідеї

Інтер'єр 2020 - актуальні ідеї

Вже не один рік тренди дизайну інтер’єру залишаються незмінними. На перших позиціях впевнено тримаються простота, затишок та естетика. Все більше приділяється увага створенню комфортного середовища, яке допоможе абстрагуватися від шаленого ритму життя сучасної людини.

Ефективне використання квадратних метрів

дизайн в маленькій квартирі

Останнє десятиліття міста розбудовують зі швидкістю світла, а багатоповерхівки ростуть як гриби після дощу. Далеко не всі можуть дозволити собі дві кімнати, не кажучи вже про дворівневий пентхаус. Прагнучи мати свій куточок  молодь обирає житло до 40 квадратних метрів, тому все частіше дизайнерам інтер’єру доводиться максимально корисно розподіляти кожен сантиметр. Кімнати розділяють на декілька зон — відпочинок, сон, робота. Відбувається це за рахунок різних кольорів, перегородок та меблів-трансформерів. Також використовуються різні рівні підлоги і дзеркала, для візуального розширення простору.

Стиль Japandi

вітальня в стилі japandi

Скандинавський мінімалізм і функціональність гармонійно поєднуються з теплом і затишком Японії в стилі «Джапанді». Простота ліній та форм, акцент на однотонність, натуральні матеріали створюють неповторну атмосферу в якій немає місця для зайвого декору, адже кожен зайвий елемент може зруйнувати гармонію. Стиль Джапанді — це глибока філософія, яка вчить цінувати простоту речей. Якщо ви полюбляєте яскраві кольори та розкішний декор тоді цей стиль не для Вас. Тут використовуються приглушені природні тони і максимально прості й функціональні меблі. Цей стиль надає перевагу зручності, а не красі.

стиль japandi

Натуральність в усьому

В умовах сучасного міста часом не вистачає єднання з природою. Це й підштовхує до використання натуральних матеріалів в інтер’єрі своїх помешкань. Куди приємніше жити в оточенні дерева, ніж пластику. Дерев’яні балки на кухні, стіни оздоблені мінімально обробленими дошками будуть кожного дня надавати енергії та сили. Бамбук застосовують для виготовлення ширм, перегородок чи жалюзі для вікон. З цим відмінно поєднається велика кількість рослин та багато природного світла.

натуральний інтер'єр

Відмінно з деревом поєднуються й будь-які метали — золоті, срібні відтінки і зістарені покриття. Додати ці елементи можна в світильники, ніжки ванни, фото рамки, обрамлення дзеркала, ручки на меблях. Також все це можна доповнити посудом в цьому ж стилі.

дерево в інтер'єрі

Отже, тенденції в інтер’єрі вже не диктують нам якомога яскравіше виділятися, відмовляючись від комфорту та затишку. Навпаки, закликають всіх створювати для себе максимально зручну та невимушену атмосферу.

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *