Дорогий інтер’єр з бюджетними меблями — це можливо!

бюджетні меблі

Кожен з нас час від часу ловить себе на думці, що хочеться змін. Комусь вистачає нової зачіски або джинсів, а хтось прагне масштабнішого. На думку спадає ідея оновлення оселі, але часто на це не вистачає коштів. Ось тут вже потрібно трішки фантазії. Не обов’язково робити капітальний ремонт і замінювати меблі новими, щоб отримати стильний та сучасний інтер’єр. Ось декілька ідей, щоб втілити мрію в реальність.

Позбудьтеся зайвого

мінімалізм в інтер'єрі

Багато з нас перейняли звички мами та бабусі зберігати все без винятку за принципом «а раптом знадобиться». Переборіть в собі це бажання накопичення, адже багато не означає дорого, а весь непотріб робить Вашу оселю «важкою». Як тільки позбутися зайвих речей з’явиться безліч вільного місця і дім візуально стане більшим та охайнішим. Не таємниця, що мінімалізм вже не один рік займає перші позиції в дизайні.

Симетрія

симетричний інтер'єр

Розташуйте меблі симетрично одне до одного. Це створює відчуття балансу та виглядає велично. Не зайвим буде придбати недорогі парні аксесуари та розташувати їх по кутках від центру. Це можуть бути вазони з квітами, картини чи фотографії в сучасних або вінтажних рамках.

Більше світла

Для того, щоб створити в кімнаті затишок достатньо зняти з вікон масивні та темні штори. Слід віддати перевагу ніжним та легким тканинам, а карниз розташувати під самою стелею. Вікна будуть здаватися більшими, а оселя наповниться світлом.

Вінтажні речі

вінтажний інтер'єр

На ринку чи оголошеннях в Інтернеті часто можна зустріти предмети, які вже не виконують свою функцію. Ви можете придбати такі і вдихнути в них нове життя. Наприклад, стіл від швейної машинки, який дехто продає за копійки, а то й віддає безкоштовно, варто тільки пофабувати і у Вас вже вінтажний туалетний чи письмовий столик.

Чохли для дивану та крісла

чохли для диванів

Багато в кого ці предмети інтер’єру служать десятки років, адже купити нові це справжня розкіш. Для того, щоб надати їм нового вигляду буде достатньо придбати спеціальні чохли. Знайти їх не буде складно, а від різноманіття у Вас будуть розбігатися очі. Також на старі стільці підшукайте стильні подушки.

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *