Чому варто купити корпусні меблі?

Чому варто купити корпусні меблі?

Чому варто купити корпусні меблі?

Мода в меблевому світі змінюється дуже швидко. Проте, вже кілька років поспіль меблеві салони пропонують купити корпусні меблі, як одну з найпопулярніших позицій в каталозі продукції. І немає жодних ознак того, що це зміниться в найближчому майбутньому.

Модульні (корпусні) меблі є такими, які можна вільно комбінувати, переставляти, додаватися до наступної частини або відділяти від окремих елементів. Кажуть, що модульні меблі адаптуються до потреб користувача, а не навпаки. І в цьому щось є. Модульні шафи, підставки під телевізор, комоди, полиці і стелажі, а також пуфи і журнальні столики мають безліч переваг.

Рекомендуємо розглянути деякі з них:

  1. Ціна модульних меблів. Їх найціннішою особливістю є низька ціна — у порівнянні з настінними блоками або меблями, що виготовлені на замовлення. Деякі магазини, як правило, мережеві салони, пропонують корпусні меблі купити в Тернополі абсолютно недорого. У такому наборі є, серед інших шафа або дві, підставка під телевізор, книжкові полиці та ін.

  2. Просторі та місткі меблі, подібні до стінок комуністичної епохи. Модульні меблі Тернопіль вибирає і ще за одну особливість — вони місткі, дозволяють зберігати всі необхідні речі та обладнання, але не займають багато місця.

  3. Варіативність вибору. Клієнт має можливість замовити тільки ті предмети, які йому потрібні і підходять під розміри приміщення. Як результат, модульні меблі — завдяки своїй функціональності — добре працюють як в класичних інтер’єрах, так і в мінімалістських сучасних апартаментах.

  4. Меблі в будь-якій конфігурації. Ще однією перевагою модульних меблів є їхня вільна конфігурація в приміщенні. У будь-який час ви можете змінити меблі, облаштувати простір заново або повністю змінити його. Все завдяки їх особливості — зазвичай вони виготовляються таким чином, щоб була можливість розміщувати їх у будь-якому місці, не турбуючись про встановлення їх з «поганою» стороною або в неправильному порядку. Класичні меблі мають добре оформлені фасади, але зі спини їм характерні недоліки оббивки або дошки без шпону — вони зроблені, щоб виставити їх тільки з одного боку.

  5. Модульні меблі найчастіше використовуються у вітальнях. Однак власники невеликих квартир і студій часто бажають корпусні меблі купити в Тернополі також для спальні, коридору чи дитячої кімнати. Модульність корпусних меблів дозволяє використовувати кожен метр простору.

ТЦ Home Express – це головний меблевий простір в центрі Тернополя. Тут свою продукцію пропонують найвідоміші виробники. Завітайте і ви до нас. Ми розташовані недалеко від озера біля готелю «Галичина».

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *