Колір 2023 року за версією Pantone в інтер’єрі

Колір 2023 року за версією Pantone в інтер’єрі

За версією Інституту кольору Pantone головний колір 2023 року став малиново-червоний відтінок, що має назву Viva Magenta.  Самі Pantone описують колір як «нетрадиційний відтінок для нетрадиційного часу: нове бачення», Viva Magenta – колір, що освіжає у порівнянні з пастельними та фіолетовими відтінками, які були обрані у минулі роки.

«PANTONE 18-1750 Viva Magenta створює новий наратив. Сміливий і безстрашний,колір який пульсує, сприяє оптимізму та радості», — написав Pantone в Instagram.

«Сміливий, жвавий, сповнений натхненням, ідеями та енергією Viva Magenta» — описують колір дизайнери.

Прогнози тенденцій дизайну інтер’єру  передбачають повернення сміливих, яскравих кольорів та візерунків. Безперечно Viva Magenta вплине на моду та інтер’єри у 2023 році, тому ми очікуємо змін до енергійних відтінків, які будуть наповнювати енергією.

«Пошук можливостей для використання кольору Viva Magenta як акценту в різних частинах кімнати може бути чудовим способом використовувати колір для створення візуального балансу, не будучи центральним елементом кімнати», — каже Сара Барнад, дизайнер інтер’єру.

Оскільки колір водночас драматичний і землистий, він створює гарний ефектний колір для диванів і крісел з м’якою оббивкою. Килим із бризками пурпурового кольору, додає комфорту та може бути чудовим джерелом контрасту.

Ми підготували для вас декілька варіантів як можна обіграти колір Viva Magenta в інтер’єрі.

 

 

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *