Салон меблів «Smart Living»

Салон меблів «Smart Living»

 — Із 2015 року наша компанія виробляє всеосяжну систему сучасної меблевої трансформації власної конструкції «Х2» для компактних меблів. 

Важлива відмінність меблів-трансформерів  від звичайних — їхня здатність змінювати форми, а часом і функціональність таким чином, аби при цьому зменшувалися їхні габарити. Компанія «Smart Living» активно створює старт-меблі для «розумного життя», нарощуючи їхню асортиментність. 

— Чим готується  компанія здивувати ринок найближчим часом? 

— Новими стандартами для життя, в основі яких  комфорт, якість, зручність!«Smart Living»  є одним з лідерів у сфері перетворення дизайну і продовжує її революціонізувати. 

        Зараз у нашому асортименті автономні ліжка-трансформери, налаштовувані, модульні системи для зберігання: дивани, столи, пуфи та багато іншого… Колекція охоплює понад 50 моделей, в ній сконцентровані  досвід і практика двох десятиліть досліджень і розробок.

       Наша місія — бути міжнародної компанією, яка створює конкурентоспроможний продукт; створювати сприятливі умови як для сучасного розвитку меблів-трансформерів, так і меблевої індустрії України в цілому.