«Кращі меблі України – 2020» від компаній «TIVOLI» та «BLАNCHE»

«Кращі меблі України – 2020» від компаній «TIVOLI» та «BLАNCHE»

Для власної оселі кожен з нас шукає найкраще. А завдяки Home Express у пошуках достойних меблів далеко ходити не треба.
Нещодавно оголосили результати конкурсу «Кращі меблі України» — 2020 (міжнародний меблевий форум KIFF). Одразу 2 фабрики, салони яких представлені у Home Express, стали переможцями.
У номінації «Набори меблів для столових кімнат» кращою визнано колекцію Bloom від компанії «TIVOLI» ( салон TIVOLI шукайте на 1 поверсі торгового центру).
А у номінації «Набір м’яких меблів» переможцем став диван Lindа компанії «BLАNCHE» (1 поверх, центральний острівок). Раді повідомити вам, що саме у нас ви можете придбати меблі найновіших колекцій компаній-переможців.
А зараз запрошуємо познайомимось з цими компаніями ближче.

Компанія TIVOLI родом зі Львова.

Це представник легендарного львівського меблевого комбінату «Стрий», історії якого вже більше 100 років! Близько 80% продукції йде на експорт в країни Західної Європи та по всьому світу, де покупці цінують якість меблів, дизайнерський задум та розумну ціну. Пропонуємо і вам оцінити столи та стільці TIVOLI, зокрема BLOOM collection.

Компанія BLANCHE родом з Києва.


Тут близько десяти років тому зібрались найкращі спеціалісти, дизайнери та технологи, спраглі до створення якісного продукту та інновацій і організували сучасне меблеве виробництво. Фабрика Blanche — європейського зразка, 1 з кращих в Україні. Тут вам залюбки проведуть екскурсію, щоб ви на власні очі побачили, як створюється ваш улюблений екстра-комфортний диван KATARINA чи крісло TATI.
А сьогодні оцініть красеня-переможця: диван LINDA. Ох, ці ніжки!

Вітаємо наших партнерів та дякуємо за співпрацю, а вас, друзі, запрошуємо оцінити стиль та якість меблів у салонах ТЦ Home Express.

м. Тернопіль, вул.Чумацька 1В (гот. Галичина)
тел. 097 205 3019

 

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *