Miromark

Miromark

фабрика меблів Міромарк

Меблі від фабрики «Міромарк» – стиль та якість в найменшій деталі

     Придбання меблів – це завжди важливе та відповідальне діло. Адже, кожен хоче оформити правильно, гарно та комфортно свою оселю. При цьому всі ці речі повинні бути якісними, функціональними та практичними, щоб могли вмістити всі потрібні речі, прослужити довго та легко піддаватись прибиранню. Всі ці особливості закладені в основу виробництва меблів фабрикою Міромарк.

     Компанію було засновано в 1995 році, а працювала вона в спектрі індивідуальних замовлень. Меблі на замовлення виготовлялись по проектам клієнтів. Виробничий процес почав набирати оберти, оскільки кількість клієнтів невпинно росла. Слава про надійного виробника меблів розросталась в геометричній прогресії. Технологічна база постійно вдосконалюється та збагачується новими розробками та інноваціями. Сьогодні фабрика значно розрослась та перетворилась в лідера на ринку меблевих виробів. Найсучасніші потужності та майстерність професіональної кваліфікованої команди створюють ідеальний результат, який подобається нашим клієнтам.

     Важно відмітити, що компанія Міромарк одна з перших в Україні освоїла технологію гнуття плит МДФ, а також спеціальну методику фарбування фасадів поліуретановими речовинами. Така фарба являється дуже безпечною, оскільки вона має високий рівень зносостійкості та витривалості до агресивного впливу хімічних речовин, вологи та мікрочастинок жиру. Крім того, такі фарби екологічно безпечні для людини. Для ще вищих показників якості і міцності ми піддаємо лаковій обробці вироби під дією ультрафіолетових променів. Ще одним нашим нововведенням стала методика нанесення шовкографічних мультиколірних орнаментів на поверхню меблів. Наша компанія постійно намагається бути на передовій наукових розробок та відкриттів, які допоможуть зробити наші меблі найкращими в своєму сегменті.

Торговий центр «Хоум Експрес» в Тернополі представляє кращі колекції «Міромарк»

     Крім застосування високих технологій, важливим є і дизайн наших виробів, які випускаються в найвишуканіших і привабливих образах. Різні колекції мають своїх прихильників, які до нас повертаються, якщо хоча би раз купували меблі Мірамарк. Наші клієнти на практиці перевірили якість і надійність продукції фабрики.

     Комфортне розташування, великий вибір товарів, надійні та перевірені виробники, престижні бренди та багато іншого Ви знайдете на території меблевого центру Home Express в Тернополі.

Телефонуйте — 098 705 36 47, 095 314 80 08