Livin Hill

Хоум експрес - купити меблі в Тернополі

    Home Express пропонує заглянути в каталог меблів фабрики Livin Hill, яка пропонує тільки ексклюзивні вишукані колекції високого стандарту якості. Виробництво компанії зародилось та розвивається на просторах Франції, де стилістика виконання увібрала в себе неповторну атмосферу французької романтики і шику. Майстри фабрики мають особливі таланти та чуття прекрасного і неземного, тому вкладають частинку своєї душі в кожен виріб.

Меблевий центр  «Home Express» пропонує ексклюзивні колекції «Livin Hill»

    Надзвичайні моделі комфортної і ексклюзивної колекції Livin Hill вражають своєю теплотою та стильним виконанням. Кожна одиниця являється окремим витвором мистецтва, тому оформити свою вітальню, кабінет або іншу кімнату в такі меблі стане не просто знаком багатства і статусності, але й свідченням витонченого смаку господарів дому.

    Аналітики компанії відслідковують всі модні тенденції та віяння, котрі впроваджують в майбутні моделі. Крім того, працює штат кваліфікованих дизайнерів та стилістів, які розробляють особливо вишукані меблі. У нас в асортименті багато прованських французьких стилів, виконаних в старовинній манері та портретному стилі. Меблі виконано переважно в світлих тонах, а саме в білому, бежевому, сірому та кремовому. Ваш інтер’єр в будинку перетвориться на особливий вишуканий зал, де можна відпочити тілом та душею, приймати гостей та просто насолоджуватись прекрасним.

    В наших колекціях зможуть відшукати для себе ексклюзивні меблі любителі паризького шику. ТМ «Livin Hill» пропонує меблеву продукцію округлої форми з декоративними ручками, унікальним різьбленням та округлої форми. Для мінімалізму, простоти та функціональності ми пропонуємо колекції в скандинавському стилі.

    Ключовими образами в колекціях від «Livin Hill» являються:

  •     Світлі відтінки.
  •     Вишуканий стиль.
  •     Відчуття простору.
  •     Функціональність.

    Природні натуральні матеріали додають особливої «теплоти» в загальну композицію меблів. Старовинні стилі створюють неповторний образ шикарного минулого.

Меблі від ТМ «Livin Hill» — поєднання шику, якості та унікальності, це — продукція для тих хто хоче жити красиво

    Фабрика Livin Hill обладнана самими сучасними технологічними новинками, тому виробництво налагоджено на випуск тільки ідеальних виробів. Всі етапи строго контролюються не тільки машинами, а і людьми. Майстри використовують натуральні екологічно чисті матеріли та сучасні методики безпечної обробки. Меблі від Livin Hill — це продукція для тих, хто хоче жити красиво!

Телефонуйте 096 543 38 09!