Імперія кухонь

Купити кухню в Тернополі

 Меблевий центр «Хоум Експрес» пропонує широкий вибір кухонних гарнітурів в солоні «Імперія кухонь»

     В салоні «Імперія кухонь» представлені кухонні гарнітури від різних виробників. Дуже важливо правильно вибрати виробника кухні це заощадить ваш час, кошти та дозволить уникнути багатьох проблем. При виборі важливо звернути увагу на спектр послуг які надає та чи інша фабрика вони повинні бути від індивідуального замовлення до повної установки кухонного гарнітуру. Виробник повинен мати багаторічний досвід роботи, відгуки покупців, надавати гарантійне та після гарантійне обслуговування. З вибором вам допоможе колектив салону «Імперії кухонь», що представлений в Торговому центрі «Хоум Експрес».

     Важливим етапом при виборі є матеріал з якого виготовляють кухонний гарнітур. Основну частину виготовляють з ламінованого МДФ, матеріал є дешевшим за натуральну деревину, але при цьому значно стійкіший до вологи.

     Для фасадів шафок рекомендуємо МДФ – матеріал середній за ціною, але довговічніший ніж ламінований ДСП. Стільниця повинна бути виготовлена з якісних матеріалів, оскільки це основне робоче місце на кухні, і вона повинна витримувати значні навантаження.

     При виборі кухонного гарнітуру виникає ще багато нюансів. Всі рекомендації з радістю нададуть вам консультанти салону, який розташований в Тернополі ТЦ «Хоум Експрес»

     Вибирайте саме Вашу кухню, яка служитиме та радуватиме Вас довгі роки!

     Колектив салону «Імперія кухонь».

Телефонуйте — 097 838 62 42