1-й поверх


2-й поверх

Магазин м’яких меблів у Тернополі – усе необхідне в одному місці

М’які меблі — це предмети, які безсумнівно привертають увагу і присутні у кожній домівці. Тому вони, зазвичай, знаходяться в центрі інтер’єру. Вони виражають стиль, який ми хочемо принести в кімнату. Вони можуть бути класичними, ретро, ​​декоративними, мінімалістськими, авангардні, майже футуристичними. Асортимент м’яких меблів виглядає настільки цікавим і багатим, що кожен знайде тут моделі або набір, що відповідає інтер’єрному клімату. У той же час, м’які меблі – це місце, де можна відпочити годинами.

Магазин м’яких меблів – Тернопіль звертається в ТЦ Home Express

Крісла та пуфи, американські, кушетки, шкіряні гарнітури, куточки, дивани, дивани-ліжка — різноманітність м’яких меблів дозволить Вам вибрати найбільш підходящий для даного інтер’єру. Варто звернути увагу на те, що вибрані м’які меблі регульовані, пристосовані до наших потреб, зручні і легкі в очистці. В ТЦ Home Express представлена продукція як українських, так і іноземних виробників. При виборі зверніть увагу на наступні критерії:

  • зовнішні параметри – тут кожен магазин м’яких меблів у Тернополі у нашому торговому центрі порадує Вас широчезним вибором і різноманітною стилістикою;
  • якість продукції – м’які меблі зазвичай купуються на досить довгий період експлуатації, тому до міцності матеріалів та надійності конструкції повинні бути виставлені особливі вимоги;
  • ціна – це вже індивідуальний фактор. Але звертаємо Вашу увагу, що продукція в Home Express представлена в різних цінових сегментах. Покупці мають можливість купити, як недорогі моделі, так і меблі з дизайнерських лімітованих серій.

М’які меблі не тільки для вітальні

Набори м’яких меблів в основному є елементарними облаштування вітальні. Але не тільки тут вони виявляються незамінними. Елегантний і зручний диван або крісла також будуть корисні в спальні, де є трохи більше місця або в офісі. Сучасні комплекти м’яких меблів також затребувані у робочих кабінетах для зустрічей з клієнтами. Магазин м’яких меблів у Тернополі пропонує також продукцію для дитячих кімнат, кухні, їдальні та інших приміщень.

Не потрібно тратити час на пошуки дивану. Просто завітайте у ТЦ Home Express, який розташований в центрі міста біля озера і оберіть найкращу модель. Постійне поповнення асортименту, лише новинки зі світу меблів, виробники, що пройшли перевірку часом.