1-й поверх


2-й поверх

Як вдало купити меблі для ванної кімнати

Санітарна кімната в домі має бути не просто функціональною, а й красивою. Навіть самий дорогий і креативний ремонт буде виглядати дешево без гармонійного меблювання. Тому так важливо обдумано купляти предмети інтер’єру.

Вигідно купити меблі для ванної кімнати в Тернополі може кожен бажаючий, якщо прислухається до наших порад. Основний орієнтир — власні відчуття комфорту, але існують універсальні правила вибору:

  1. тільки висока якість. Ванна — місце нестабільного мікроклімату, високої вологості з ймовірністю виникнення плісняви. Шафи, полиці мають виготовлятись із матеріалів, інертних до таких перепадів, або оброблятись додатковими гідрофобними речовинами. Фурнітура має бути надійно захищеною від корозії;
  2. ціна, виправдана функціональністю предметів інтер’єру. Ванні кімнати, частіше за все, малої квадратури. Не варто витрачати значну суму на шафу-пенал із дорогої деревини, практичність та доречність котрої викликає сумніви. Нехай це буде ергономічна полиця, але із практичного, довговічного матеріалу;
  3. оригінальний дизайн. Інтер’єр виглядає упорядковано, коли в ньому панує гармонія.

магазини меблів для ванної кімнати

Зонування простору

Сучасні магазини меблів для ванної кімнати пропонують безліч рішень для цікавого облаштування приміщення. Обов’язково варто передбачити декілька функціональних зон зберігання косметики, рушників, засобів щоденного вжитку. Внести упорядкованість допоможуть закриті шафи, легкості додадуть витончені полиці світлих відтінків.

В приміщенні, яке завжди асоціюється з чистотою, має бути порядок. Вибір меблів залежить від стилю кімнати і доступного простору. Чим більше предметів інтер’єру в просторій ванній, тим більш функціональною і сучасною вона виглядає. В великому приміщенні доречні банкетки, стільці, пуфи — місця відпочинку. Але основний акцент лежить на зонах зберігання. Для таких цілей магазини меблів для ванної кімнати підготували настінні та підлогові шафи, полиці, корзини. Особливої популярності сьогодні набувають шафи cargo. Вони вузькі, ергономічні, але місткі.

Купити меблі для ванної кімнати в Тернополі недорого і швидко пропонують салони ТЦ Home Express. Це двоповерховий «рай» зі стильних шоурумів, де запропоновані колекції предметів інтер’єру вітчизняних та іноземних виробників. В торговому центрі можна замовити якісні предмети інтер’єру для облаштування житлового дому, квартири чи закладів HoReCa. І все це недорого та швидко. Адреса: м.Тернопіль, вулиця Чумацька (в центрі міста, біля озера), зупинка «Готель Галичина».