1-й поверх


2-й поверх

Магазини люстр і освітлення в Тернополі як джерело вашого натхнення

Світло — вдалий дизайнерський інструмент. Воно допомагає візуально виокремити об’єкти інтер’єру, замаскувати недоліки планування, стати справжньою декоративною прикрасою. Мазки, промені, плями різного відтінку — як слід від пензля художника, так і освітлення від люстр та стельових світильників створює оригінальні картини.

Сьогодні купити люстри в Тернополі вигідно пропонують салони ТЦ Home Express  (адреса: м.Тернопіль, вулиця Чумацька, в центрі міста, біля озера, зупинка «Готель Галичина»). В торговому центрі зосереджені шоуруми найбільш відомих вітчизняних та іноземних виробників. Доступні ціни, великий асортимент товарів. Про розмаїття моделей варто говорити докладніше.

Магазини люстр і освітлення в Тернополі

Світильники різного призначення

Відомі магазини люстр і освітлення в Тернополі пропонують продукцію незмінно високої якості, але не одноманітного дизайну. Саме оригінальність та цікаві поєднання, здавалось би несумісних форм, нададуть бажаної неповторності інтер’єру конкретної кімнати. Вибрати з численних колекцій допоможуть знання про призначення конкретної моделі:

  • стельові світильники. Плафони-таблетки, накладні/вмонтовані пристрої загального освітлення для приміщень з низькою стелею. Компактні моделі злегка виступають над поверхнею стелі, не перевантажують простір;
  • люстри. Обов’язково підвісні з декількома розгалуженнями-ріжками на 2 та більше ламп. Можуть використовуватись як основне або акцентне джерело світла;
  • точкові даунлайтери. Ергономічні світильники для додаткового декоративного освітлення. Незамінна річ в конструкції багаторівневої стелі. В них немає чіткої прив’язки до місця установки. Стіни, меблі і навіть підлога (тоді світильник стає аплайтером) можуть стати основою для монтажу.

Пропонують магазини люстр і освітлення в Тернополі також допоміжні засоби генерації світла такі як торшери, бра, підсвітки зеркал. Їх використання залежить тільки від вашого польоту фантазії та потреб в масштабності освітлення. Додаткові штучні промені чи зонування простору, декоративний акцент чи маркувальне світло, доповнення композиції люстри чи її контрастне відображення — сміливо експериментуйте.

В торговому центрі можна купити люстри в Тернополі різного дизайнерського виконання і наповнення, для кімнат конкретного призначення. В основі пристроїв метал, дерево, пластик, є абажури та плафони із скла, текстилю і навіть паперу. Стилістичні рішення перерахувати важко, це треба просто побачити.