1-й поверх


2-й поверх

Магазини текстилю у Тернополі — все для затишку вашої оселі

Пледи, декоративні подушки, штори, покривала, скатертини — це основа створення домашнього тепла, комфорту і візуальної завершеності інтер’єра. Розмаїття кольорів і їх поєднань, фактур, цікавої фурнітри дозволяє реалізовувати сміливі ідеї дизайнерів. В їх втіленні важливу роль відіграють контрасти або тільки півтони гармонійної монохромної палітри. Це справжня прикраса кожної кімнати, тому варто відвідати магазини текстилю у Тернополі, щоб почерпнути натхнення для створення цікавого дизайну власного житла.

Сучасні виробники пропонують безліч варіантів тканинних декоративних елементів для оновлення інтер’єру. Вирішальним у виборі не завжди буде колір, а й текстура полотна, склад, поєднання рельєфів та ін. Синтетичне хутро, жаккард, замша, льон, гобелен, денім — зупинитись на конкретній фактурі допоможе чітке усвідомлення, якого ефекту ви хочете досягти.

Магазини текстилю у Тернополі

Правила вибору текстилю

Ціна для багатьох служить основою вдалої покупки. Недорого і швидко купити текстиль для дому в Тернополі пропонують салони ТЦ Home Express (адреса: вулиця Чумацька біля озера, зупинка «Готель Галичина»). Тут зібрані пропозиції передових вітчизняних та іноземних виробників. Вартість товару від виробника порадує доступністю. Щедрий асортимент дозволяє купити все необхідне в одному місці.

На відміну від інтернет-магазинів, в Home Express в центрі міста ви можете не тільки візуально оцінити текстильні вироби, а й відчути тактильно їх фактуру, замовити необхідні принти та кольори. Наявні магазини текстилю у Тернополі пропонують комплекс тканинних виробів: наматрацники, постільна білизна, пледи і т.д. Сформовані тематичні набори (одного кольору, вдало підібраних принтів) дозволять добитись максимальної відповідності дизайну інтер’єру.

Декілька секретів легкого оновлення кімнати за допомогою текстилю:

  1. Дизайнерська доречність. Обов’язкове поєднання кольорів, фактур, орнаментів з наявними предметами меблювання. В ультрасучасний інтер’єр зі скла та металу квітчасті пледи чи подушки аж ніяк не підходять.
  2. Висока якість. Стійкий колір, зносостійке полотно, чітка форма, не дивлячись на кількість циклів прання. Текстиль має зберігати свою початкову бездоганність протягом всього строку служби.

Краще комплексне рішення. В салонах торгового центру купити текстиль для дому в Тернополі пропонують креативні дизайнери. Прислухайтесь до їх бачення прекрасного.