1-й поверх


2-й поверх

Магазини меблів для спальні — ваш генератор ідей

Місце сили, відновлення енергії та уособлення домашнього затишку — це спальня. Її інтер’єр — перше, що ми бачимо з ранковим променем сонця і останній кадр перед відправленням в країну сну. Тому облаштування кімнати має відповідати неповторному смаку власника, відображати його внутрішнє бачення затишку та комфорту.

Джерелом натхнення в реалізації сміливих дизайнерських ідей стануть магазини меблів для спальні. Саме тут структуровані всі необхідні предмети інтер’єру в єдиний ансамбль гармонічності та стилю. Сучасні виробники радують креативністю та неординарним втіленням цікавих дизайнерських проектів за допомогою звичних матеріалів. Дерево, скло, текстиль, акрил та екологічний пластик сплітаються в оригінальні та зручні композиції.

Ідеальне відтворення стилю

В наш час купити меблі для спальні в Тернополі можна будь-якого дизайнерського рішення. Готові гарнітури, окремі ліжка, системи зберігання (шафи, комоди, тумби), будуарні столики — ви легко знайдете предмети інтер’єру для багатьох функціональних зон простору різної квадратури.

Облаштувати кімнату для сну можна стандартними наборами меблів, які візуально асоціюються з зонами відпочинку, або віддати перевагу більш екстравагантному поєднанню форм, фактур, кольорів. Класика з її тяжінням до строгих форм, чітких ліній, еко-стиль з перевагою натуральності дерева, його грубій обробці та відсутність кричущих відтінків, модерн чи лофт з навмисним підкресленням брутальності та блиску металу — стилів та їх компоновок безліч.

Допоможуть розібратись в розмаїтті меблів для спальні в Тернополі декілька популярних тенденцій сучасного дизайну інтер’єрів:

  1. Змішаний стиль або еклектика. Пріоритет відводиться не тільки зовнішній привабливості, балансу стилю шафи, гірки чи ліжка, але й деталям. Саме вони здатні підкреслити індивідуальність власника, виразити його характер, особисті вподобання.
  2. Власна емоція в протидію моді. Тільки так удасться створити інтер’єр, актуальність котрого буде незмінна, як і ваше бачення комфорту. Спальня — це ваше місце сили, а не вітрина магазину для показу.
  3. Сміливі кольори. Попри тяжіння до індивідуальності, спільною рисою дизайнів спальні має лишатись тепла гама кольорів. Не виключені контрастні поєднання, але в міру для комфортного сприйняття.

Вигідно купити меблі для спальні в Тернополі пропонує торговий центр Home Express в центрі міста (вулиця Чумацька біля озера,  зупинка громадського транспорту «Готель Галичина»). Тут запропоновані товари з різних куточків України та від закордонних партнерів.

Урізноманітнити оздоблення кімнати допоможе домашній текстиль, мобільні ширми, підставки для речей. Все це також пропонують недорого та швидко замовити салони-магазини меблів для спальні торгового центру Home Express.