Domino

Domino

Купити меблі на кухню

     Фабрика «Рода» створює якісні вироби, котрі випускає ТМ «Доміно». Завдяки використанню новітніх технологій та контролю якості, кожна продукція відповідає сертифікатам. Тому ми забезпечуємо клієнтів тільки якісними та комфортними виробами. Дизайнери активно працюють над кожним товаром, а ви можете переконатися в тому, наскільки надійною та функціональною може бути продукція ТМ «Доміно». Саме тут можна сповна насолодитися оригінальним дизайном та естетикою.

    Меблевий центр «Home Express» пропонує кожному користувачеві переглянути каталоги ТМ «Доміно»

     Скоріш за все, коли переглядаємо зображення інтер’єру в модних журналах, розуміємо, наскільки це гарно виглядає. Але виявляється, що в реальному житті це не досить зручно та практично. Виглядає все дуже гарно, проте постійно виникають заборони, адже «це не треба чіпати», «туди не можна сідати», «там треба постійно протирати». А як тоді облаштувати свою кімнату так, щоб було і красиво, і практично? Тоді для цього рекомендуємо обрати стиль casual. Для такого стилю характерні декілька важливих моментів, а саме:

  • Будинок має забезпечувати відпочинок. Для такого стилю комфорт і відпочинок стоять на першому місці. Якщо обирати продукцію за цим напрямком, то варто звернути увагу на скандинавський та екостиль, гранж і прованс. В будь-якому випадку зовнішній вигляд обов’язково має високу якість, а форма має сенс.
  • Скромність не лише для людей, а й для інтер’єру. Такий стиль виключає наявність продукції, котра матиме вартість вищу, ніж рівень цінності та користі. Немає ніяких золотих речей, дорогоцінних металів, екзотики і т.д. Важливо, щоб все мало практичність та зручність. Це наявність стійких виробів, котрі можна легко чистити.
  • Меблі мають бути простими та комфортними. Це може стосуватись не лише меблів, а й розташування виробів у кімнаті. Чим простіше планування приміщення, тим більш комфортним воно є для господаря, а гості не будуть плутатися.
  • Наявність світлої атмосфери. Частіш за все вироби для такого стилю тяжіють до світлих відтінків або монохромних. Зрозуміло, що підбір кольорів індивідуальний, але світлі тони сприяють ефективному підбору колірних акцентів, залежно від настрою.
  • Індивідуальність та сенс в речах. Індивідуальність грає важливу роль, тому важливо прислухатись до себе і зрозуміти, що буде важливим і комфортним особисто для вас. Важливо просто послухати себе і створити інтер’єр так, як буде зручно для вас.

    ТМ «Доміно»  допоможе вам створити власний дизайн інтер’єру.

Телефонуйте — 066 114 98 03, 067 370 87 55