Декілька секретів як купити килим в Тернополі

Декілька секретів як купити килим в Тернополі

Декілька секретів як купити килим в Тернополі

Вдало підібрані аксесуари — завершальний акорд в композиції стилю. Килим тут — основна скрипка. Ви помиляєтесь, якщо вважаєте, що клаптик текстилю на підлозі, стіні чи меблях — пережиток радянського минулого. Сучасні виробники пропонують купити килим в Тернополі цікавого дизайну та форми, який зовсім не схожий на «нафталінових» аналогів.

Який він — сучасний килим?

Епоха ламінату, паркету, теплої підлоги відтіснила популярність килимів. Аксесуари здаються анахронізмами. Змінилось просто значення і сприйняття цього елемента декору — з показника статку він перетворився на спосіб завершити дизайнерську композицію та привнести атмосферу затишку в оселю.

Магазини килимів в Тернополі пропонують вироби різної форми, розмірів та наповнення. При виборі варто врахувати декілька аспектів:

  • склад. Природні рослинні волокна чи натуральна шерсть, синтетичні матеріали чи їх поєднання. Виробники використовують додаткові гіпоалергенні, гідрофобні покриття для покращення експлуатаційних характеристик килимового виробу. Бамбук, бавовна, коноплі, джут, льон чи верблюжа, овеча шерсть, хутро, шовк — вибір за вами;

  • габарити. Все залежить від покладених на килим функцій. Треба утеплити підлогу по периметру просторої кімнати, підійде великий виріб, для акцентного декору достатньо компактного острівця по центру приміщення;

  • актуальність відтінків. Важливо купити килим в Тернополі гармонійного поєднання з забарвленнями меблів, стін або співзвучні з кольором домашнього текстилю. Завжди безпрограшним буде виріб класичної однотонної палітри. В цьому році на піку популярності акварельні принти, альтернатива їм — графіка, мінімалістичні квіткові мотиви, геометричні орнаменти. Не втрачають позицій антикварні килимові аксесуари асоціюються зі східними мотивами та яскравими візерунками.

ТЦ Home Express — джерело натхнення

Мрієте, щоб меблі, декор та домашній текстиль було легко замовити в одному місці? Придбати якісне килимове покриття недорого та швидко в Тернополі можна після візиту в торговий центр Home Express. Тут зосереджені шоу-руми найбільш відомих вітчизняних та закордонних виробників. Це магазини килимів в Тернополі, де представлені вироби чудової якості та вартості.

Меблевий ТЦ Home Express розташований в центрі міста (зупинка громадського транспорту «Готель Галичина»). Адреса — вулиця Чумацька, 18 (біля озера). Тут зосереджені численні салони меблів та домашнього текстилю з асортиментом різного цінового діапазону. Бюджетні доступні моделі чи дизайнерські авторські роботи — а чому ви надаєте перевагу?

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *