Біс-м

Біс-м

Меблева фабрика bis-м

    Якщо говорити про виробників м’яких меблів, то обов’язково варто згадати про фабрику меблів Біс-М. Цей виробник вважається одним із найбільших, котрий займається виробництвом м’яких та корпусних меблів. Працюючи з 2001 року фабрика зарекомендувала себе, як найкращу серед виробників. Даний бренд виготовляє різноманітну продукцію різної вартості. Можна придбати м’які меблі за економ цінами, або ж обрати для себе виріб класу люкс.

Сучасні меблі високої якості пропонує меблева фабрика «BIS-M»

    Оскільки дуже важливо йти в ногу з сучасністю, Біс-М постійно слідкує за новинками в світі меблів. А тому в асортименті завжди є тільки сучасні вироби, які знаходяться в тренді.

    Також дуже важливим для виробника є якість продукції. Тому, кожен етап виробництва серйозно контролюється, виріб проходить перевірки та тестування перед тим, як потрапити в магазини на продаж. Важливо є те, що для виготовлення товару використовується виключно натуральна сировина, тому можна говорити і про якість, і про безпеку для здоров’я людини. В основному вироби мають тканину високого ґатунку, натуральну шкіру та інші матеріали.

    Фабрика меблів Біс-М має широкий асортимент продукції, який обов’язково зацікавить будь-якого споживача. Товари можна придбати практично в будь-якому куточку нашої країни. В Тернополі продукцію фабрики пропонує меблевий центр «ХОУМ ЕКСПРЕС».

    В асортименті налічується більше ніж 160 моделей. Деякі з них можна встановлювати в будь-яких типах приміщень, не зважаючи на їх габаритність. Тому навіть в маленькій кімнатці може поміститись розкішний та сучасний диван. Виріб може мати декілька різних комбінацій щодо розміщення в приміщенні.

    Ми постійно прагнемо до досконалості, а тому використовуємо лише сучасні інноваційні технології для виробництва найкращого товару. Більше того, ми намагаємося постійно вносити щось нове в асортимент, для того, щоб відповідати смакам наших клієнтів.

МЕБЛЕВИЙ ЦЕНТР «ХОУМ ЕКСПРЕС» — МЕБЛІ ВІД ПРОВІДНИХ ФАБРИК УКРАЇНИ ТА ЄВРОПИ

    Меблевий центр Home Express презентує найкращі вироби. Якщо ви цінуєте високу якість та стиль, тоді вироби торгової марки Біс-М саме для вас! Ми пропонуємо вам виключно надійні вироби, які можуть служити для вас протягом довгого часу.

    Чітко налагоджена робота колективу, використання обладнання провідних зарубіжних фірм, застосування передових технологій, а також високий професіоналізм персоналу дозволяє гарантувати довговічність наших меблів.

    Меблі виробляються на території України, сусідніх держав і зарубіжжя.

    Детальніша інформація за номером телефону: 098 264 02 47, 068 095 87 54