5 червня меблевий ТЦ Home Express відсвяткував всесвітній день охорони навколишнього середовища посадкою дерев

5 червня меблевий ТЦ Home Express відсвяткував всесвітній день охорони навколишнього середовища посадкою дерев

Працівники та адміністрація ТЦ подарували саджанці та трохи свого часу і зусиль природі, висадивши більше 30 хвойних дерев та кущів на присадибній ділянці ДНЗ №3 що у м.Тернопіль, на вул. Юності 9. м-р Дружба.

Ми впевнені що гарно озеленена територія дитячого садка є надзвичайно важливою! Це місце, де діти дістають естетичні враження від спілкування з природою, запорука сприятливих умов для фізичного розвитку дитини. Також хвойні дерева виділяють ефірні масла, які дуже добре очищають повітря від різних бактерій, а також благотворно впливають на дихальну систему. Надзвичайно важливим є і те що ялини затримують пил, шум, підвищують рівень зволоженості, знижують швидкість вітру і послаблюють вплив шкідливих факторів міського середовища на дитячий організм.


Бажаємо щоб атмосфера подвір’я з новими ялинами, «живила» душу малечі, розкриваючи резерви для пізнання навколишнього світу, розвивала позитивні емоції, відчуття краси і добра. Впевнені що ми самостійно обираємо в якій країні нам жити, і чи буде вона зелена і квітуча, також залежить від нас!

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *