Усім відомо що здоровий сон дуже важливий для організму, як заняття спортом і правильне харчування. Відчувати себе відпочилим і виспаним вранці допоможе вдало придбаний ортопедичний матрац.

Усім відомо що здоровий сон дуже важливий для організму, як заняття спортом і правильне харчування. Відчувати себе відпочилим і виспаним вранці допоможе вдало придбаний ортопедичний матрац.

Однак, як і всі матеріальні речі, так і матрац рано чи пізно зношується і підлягає заміні . Термін експлуатації ортопедичних матраців безпосередньо залежить від його конструкції, давайте розглянемо які ж бувають ортопедичні матраци:

  1. Найбільш недовговічними вважаються ортопедичні матраци на основі пружинного блоку. Такі товари служать близько п’яти років, при належному догляді за ними. Недорога, добротна модель матраца, в виробництві використовуються екологічно чисті матеріали, в тому числі — натуральне латексне кокосове волокно.
  2. Безпружинні ортопедичні матраци, вироблені на основі штучних наповнювачів, прослужать довше — від 7 до 12 років, в залежності від щільності матеріалів виготовлення. В основі матраца — натуральний латекс, що забезпечує максимальний анатомічний ефект, волого- і теплообмін.
  3. Довше інших прослужать ортопедичні матраци, оснащені блоком незалежних пружин. Кожна з них поміщається в окремий чохол і функціонує автономно від інших. Ортопедичні матраци з незалежними блоками пружин прослужать від 8 до 20 років. Найчастіше в нас купляють матраци даного типу виробника Karibian Descanso в салоні Leducho.

Працюючи з великою кількістю виробників, таких як MatroLuxe, Neolux, HighFoam, ЕММ та ін. фахівці ТЦ Home Express радять міняти ортопедичний матрац на новий після закінчення терміну його експлуатації, незалежно від зовнішнього вигляду виробу, так як в ньому накопичується пилюка та кліщі, що негативно відображається на вашому здоровї.
        Як зберегти довговічність ортопедичного матраца?
Найперше що радять виробники матраців Magniflex – це перевозити матрац в горизонтальному положенні. Потрапивши додому, ортопедичний матрац повинен максимально провітритися. Пам’ятайте що зберігання ортопедичного матраца в вертикальному положенні — допустимо не більше 1-2 діб. Звільніть упаковку і залиште в сухому, теплому приміщенні. Після провітрювання, ортопедичний матрац необхідно покласти на тверду основу. В ідеалі, підстава для матраца — каркас, оснащений дерев’яними ламелями.
Для більш тривалої експлуатації, фахівці також рекомендують не використовувати ортопедичні матраци не за призначенням, а саме:
— підкладати під матрац сторонні предмети будь-якого роду (крім підматрацника);
— стрибати на матраці, згинати пружини;
— розміщувати габаритні предмети по краях матраца;
— стояти на матраці або ходити по ньому;
— піддавати виріб дії надмірно високих температур і хімікатів.

Лідери з продажу матраців в Україні ВЕЛАМ стверджують що періодичне перевертання матраца необхідно лише, якщо він лежить на суцільній основі — так ви забезпечите провітрювання продукту. Якщо ж матрац використовується паралельно з ортопедичним каркасом, його перевертання — не обов’язково.
Вивчивши тонкощі зберігання і експлуатації ортопедичних матраців, ви зможете істотно продовжити термін їх використання.
Якщо ж ви готуєтесь до покупки матрацу та детально цікавитесь виробниками, наповненням, ціною та технічними характеристиками даємо вам перелік виробників які представлені в нашому ТЦ: MatroLuxe, Neolux, HighFoam, ЕММ, ВЕЛАМ, Magniflex, Musson, COME-FOR, Frankof, Скіф, Mekko, Karibian Descanso,Vento.

 


Новий, якісний матрац допоможуть вибрати продавці — консультанти ТЦ Home Express , які дають гарантію на свою продукцію до 10 років. Також періодично діють акції та знижки, про що ви можете дізнатися з наших соц.мереж.
Великою перевагою є те що в нас ви зможете полежати на обраному вами матраці, торкнутись та відчути наскільки комфортний він для вас. Всі виробники в наявності, що дозволяє здійснити покупку на місці.

м. Тернопіль вул. Чумацька 1В (біля готелю Галичина).
тел.: 097 205 3019
Ми хочемо щоб ви спали комфортно !

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *