Тренди дизайну інтер’єру 2021 року.

Тренди дизайну інтер'єру 2021 року.

Професійні дизайнери радять звертати увагу на екологічність матеріалів і правильне розставлення акцентів.

Протягом декількох останніх років зберігається загальна тенденція на природність і натуральність. Даний  стиль, ще  називають — екологічним, в кольоровій гамі переважають природні кольори, а при виборі оздоблювальних матеріалів перевагу віддають традиційним: дереву та його відтінкам, лляним, бавовняним і шовковим тканинам.

Найбільш популярним у 2021 році вважається  скандинавський стиль. Саме він настільки гармонійний у своїй простоті і природності, що найкращим чином підходить сучасному способу життя людей.

Декор використовується у мінімальній кількість і весь він функціональний, а текстиль переважно однотонний, але фактурний. Змішання прохолодних сірого і білого «скандинавських» кольорів з теплими східними надає обстановці більш гостинний вигляд.

Зверніть увагу на м’які меблі. Модною тканиною для оббивки в 2021 вважається — оксамит. Він завоював популярність завдяки приємній фактурі, окрім того, підходить і для класичного, і для сучасного оздоблення, поєднуючись і з деревом та металом.

Які кольори ми рекомендуємо? Смарагдовий, аметистовий, сапфіровий, а для естетів — рожевий гранат.  Знову на піку популярності будуть меблі, стилізовані під 70-і роки з характерними хвилястими лініями, плавними  навіть округлими силуетами. Багато фабрик що виготовляють  меблі адаптували виробництво під мінімалізм, скандинавський стиль і арт-деко.

Якщо потрібно розставити акценти у кімнаті на допомогу прийдуть  крісла або дивани нестандартних форм.

У спальні ліжко залишається «центральною фігурою» мінімум меблів і деталей. Якщо щось можна приховати — робимо це. Саме тому в тренді будуть розсувні панелі і вбудовані шафи.

Ергономіка- на піку популярності і дуже важлива для сучасної кухні. Тому в просторій сучасній кухні дизайнери рекомендують облаштувати «острів», у якого вбудовується мийка і він використовується для  прихованого зберігання кухонного обладнання. Це дозволяє відмовитися від верхніх стінових шаф, куди інколи досить важко дістатися.

Рекомендують використовувати металеві деталі для оформлення витягу і фартуха, оздоблення фасадів шаф або декоративні вставки. Металевими можуть бути ніжки барних стільців і світильники. А ось ручки в інтер’єрі 2021 не передбачаються, заміною їм стане використання системи touch to open, що дозволить більш вільно комбінувати оздоблювальні матеріали та розташування шаф.

У Тернополі всі найактуальніші кольори, текстури, форми меблів можна знайти у магазинах спеціалізованого торгового центру «Home Express. Меблі та інтер’єр». Також тут є гарний вибір штор, тюлі, гардин та декору.

м. Тернопіль вул. Чумацька 1В (біля готелю Галичина).

тел.: 097 205 3019

Будьте неповторними та надихайтеся прекрасним!

 

 

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *