Меблі для кухні

Меблі для кухні

Купити кухню — мабуть один з найскладніших моментів, у меблюванні вашої квартири або будинку.  На сьогоднішній день вибір кухонь в Тернополі, зокрема — матеріалів, з яких вони виготовляються, фурнітури, якою вони комплектуються величезний, не кажучи вже про зовнішній вигляд, колір і дизайн. Але існують основні параметри, якими необхідно керуватися.

Виміряти вашу кухню ви можете самостійно з урахуванням всіх комунікацій або викликати дизайнера на будинок чи квартиру (такою послугою Ви можете скористатися у наших салонах). Незалежно від виробника більшість кухонь виробляються окремими стандартними модулями, тому знаючи розміри обставляти площу вам буде не важко і скомпонувати кухонний комплект самостійно.  Розмір, наповнення, матеріали меблів безпосередньо формують вартість кухні, причому матеріал і фурнітура є основною складовою на яку впливає ціна.

Можна виділити два основних матеріали для виготовлення корпусу: ДСП і дерево, однак ДСП переважає. З дерева корпус роблять представники білоруської фабрики ЗОВ , що на другому поверсі ТЦ Home Express, в Тернополі вони працюють більше 10 років.

Різновид фасадів більш різноманітний, найбільш використовувані — фасади з ДСП, МДФ, пластику, скла та дерева. У кожного з цих матеріалів є свої переваги і недоліки.

  Кухня по своїй суті — робоча зона, відповідно присутні підвищена вологість і забрудненість в результаті приготування їжі. Фасади з ДСП, МДФ і дерева бояться зайвої вологи, на пластиці і склі видно  кухонний бруд.

Найбільш доступними і поширеними є кухні з ДСП і МДФ — їх вибір величезний, в  ТЦ  Home Express такі варіанти можна замовити у салоні LEX . Більш дорогим варіантом є кухні з дерев’яними фасадами, але термін служби дерев’яних фасадів при правильному використанні довший, ніж фасадів з ДСП І МДФ. Кухні з пластиковими та скляними фасадами дуже красиві, але і дорогі.

Колірна гамма, варіанти оформлення  кухонь можна подивитися на другому поверсі  ТЦ  Home Express а вибір залишається тільки за вами, і ми хочемо щоб він був якнайкращим. 

 м. Тернопіль вул. Чумацька 1В (біля готелю Галичина).

  тел.: 097 205 3019

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *