Кухня — серце будь-якої квартири або будинку. Тут збирається вся родина, навіть гостей ми зустрічаємо на кухні. Тому меблі для цієї частини житла потрібно вибирати особливо ретельно.

Кухня - серце будь-якої квартири або будинку. Тут збирається вся родина, навіть гостей ми зустрічаємо на кухні. Тому меблі для цієї частини житла потрібно вибирати особливо ретельно.

Ми рекомендуємо завітати у ТЦ Home Express, де ви знайдете різні стилі кухонних меблів. В Тернополі саме в нас представлений найширший вибір кухонних меблів, три салони площею 700 кв.м. в різній ціновій політиці. Салон виробника меблів Lex, студія кухонь Milan та Білоруські кухні ЗОВ .

 

Звичайно, варіант вибору кухні, в першу чергу, залежить від розміру приміщення. У нас на виставці представлені  як зовсім невеликі комплекти, що складаються всього з декількох секцій, так і великі набори різних конфігурацій. Тернопіль – місто різнопланової архітектури, відповідно і кухні в більшості потрібні різних розмірів, які виготовляються індивідуально, наші салони можуть виконати будь які ваші побажання та потреби.

ТЦ Home Express вас приємно порадує:

 1. Кухні в наявності. У нашому ТЦ Home Express можна купити кухні вибравши з представлених виставкових зразків. У кожного виробника є найбільш популярні набори  які представлені в торговому залі.
 2. Зробити замовлення по своїх вподобаннях. Якщо навіть чогось немає, ви завжди можете зробити індивідуальне замовлення у наших салонах.
 3. Кухні із різних матеріалів: МДФ, ДСП, натуральне дерево, пластик.
 4. Різні стилі. У нашому ТЦ ви зможете замовите кухню в будь-якому, обраному вами стилі:
  • класика;
  • прованс;
  • сучасний стиль;
  • фьюжен…
 5. Великий діапазон цін. Є  бюджетні варіанти і дорогі набори. Залежно від матеріалів та розмірів виконання формується стиль і вартість кухонного гарнітура.
 6. Кухні з різними типами стільниць. У наших салонах ви можете замовити кухонні набори з будь-яким варіантом стільниці. Наявні  зразки у широкому асортименті.  Найбільш стійким і дорогим буде камінь. Стільниці зі штучного каменю також служать дуже довго, вони водостійкі, не дряпаються і не забруднюються. Стільниці з водостійкого МДФ будуть дешевшими.

 

  

 

   Потрібно пам’ятати, що меблі для кухні купуються на не на один рік, тому вони повинні бути якісні і служити довго. Не варто в цьому питанні міркувати за принципом: «Замовлю кухню в  салоні ближче до дому». Краще приїжджайте до нас! У нас найбільший вибір, привітні продавці та дизайнери які завжди підкажуть, що краще вибрати і які меблі підійдуть у вашу квартиру або будинок. 

     м. Тернопіль вул. Чумацька 1В (біля готелю Галичина).

       тел.: 097 205 3019

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *