ГРУДНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

ГРУДНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Новий рік є загальноприйнятою точкою відліку. Для кожного з нас це початок чогось нового, очікування дива та великі сподівання на  здійснення мрій. Часто ми вживаємо та чуємо: «та вже з нового року», «на другий рік». А як щодо покупок? Чи асоціюєте Ви періоди власного життя з покупками меблів? Часто від наших клієнтів лунає: «Та попередній диван ми купили ще до народження дитини» або ж  «Спальню ми придбали одразу після весілля», «Шафу купив дружині до Дня Народження».  Ми ж пропонуємо Вам  здійснити подарунок власному дому до свят і почати рік з оновлення інтер’єру.

Отож, найкращі пропозиції наших салонів у грудні:

Салон меблів «Владар». На комплект меблів для спальні, вітальні чи кухні з натурального дуба пропонує знижку -15 %. Має велику виставку, що дає Вам змогу обрати найкращий дизайн та пересвідчитись у якості.

Столи та стільці від «Tivoli». Бюджетно оновити свою кухню Ви зможете комплектами з салону меблів Tivoli. Унікальний дизайн цієї української фабрики вже підкорив Європу. А Ви досі сумніваєтесь, де знайти оригінальні моделі для кухні?

Салони м’яких меблів «Арімакс», «Франкоф», «Меблі Польські». А як же без м’яких меблів? Зимові свята передбачають вид відпочинку «на дивані», то ж  зробіть його зручнішим! Ні, ми зовсім не проти, щоб ви провели ці свята на гірськолижному курорті. Та якщо Ви все ж прийматимете гостей вдома, знайте, що з новим диваном у вітальні це буде особливо приємно і затишно. А наші салони готові зробити Вам Новорічний подарунок у вигляді знижки.

Відомі бренди меблевої індустрії Blanche та Delavega давно завоювали прихильність покупців, і саме в грудні пропонують знижки до 25% на виставкові м’які меблі. Тканини найвищих категорій, зручність та якість яку відчутно з першого дотику!

Салон «Територія сну». Тут знижки на весь асортимент. Комплекти постільної білизни та  подушки -30%.

Студія Ohho-дизайн. Якщо у Вас давно було бажання оновити вікна, то зараз саме той момент! При замовленні послуг студії Ohho дизайн отримайте комплексну знижку на штори та фіранки -15%. Тут працюють тільки з найкращими постачальниками тканин.

Зірки підказують,  що покупка меблів в передноворічний період  додасть Вам святкового настрою, а оновлення інтер’єру буде першим кроком на шляху до великих змін та досягнень.

Чекаємо Вас за адресою: м. Тернопіль, вул. Чумацька 1В.   тел. 097 205 3019

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *