В чорну п’ятницю здійсни покупку меблів своєї мрії у ТЦ «Home Express» .

В чорну п'ятницю здійсни покупку меблів своєї мрії у ТЦ "Home Express" .

Свято — це завжди радість, а коли воно передбачає величезні знижки на покупки про які ми давно мріємо , то це ще й грандіозна подія. Запозичене «свято покупок» в Україні набирає все більшого розмаху, і ТЦ «Home Express» долучається до нього. З нагоди чорної п’ятниці з 16 по 30 листопада знижки у всіх салонах до 40 %. Ми хочемо щоб Ви купляли більше та вигідніше для себе.

В салоні меблів Владар — разом дешевше! Купляйте будь який виставковий комплект з масиву дуба та отримуйте знижку до 20 %, стіл з стільцями, ліжко з комодом або шафою, прийдіть заздалегідь та оберіть свою покупку.


З гордістю та впевненістю стверджуємо що більшого вибору диванів в Тернополі немає ніде. Салони меблів Arimax, Frankof , Delavega, Skyin — пропонує знижки до 40% на окремі моделі диванів. Є з чого вибрати, можливо твій диван вже чекає на тебе?


Великі мережеві салони мелів «Територія сну » та «Welovemebel» знають що до вподоби більшості, і готові в чорну п’ятницю зробити вам знижки на меблі які вам до душі. Зайдіть на сайт дізнайтеся про знижки даних салонів, оберіть свої меблі, а в ТЦ «Home Express» подивіться на них, а купляти рекомендуємо в акційний період чорної п’ятниці.


А як щодо імпортних меблів, оригінальні моделі та європейска якість, те що точно вам сподобається. Cалон Меблі Польські вже виставив свої акційні пропозиції! Дивани від 5 000 грн. та корпусні меблі від 2 000 грн. Вас здивують.
Місце яке полюбляють жінки є над важливим у кожному домі! Подумайте , а ваша кухня, не потребує нового столика чи стільців? Якщо все ж таки потребує то приходьте до нас, в салони Меблі Карпат та Тіволі, на величезній площі є чудова можливість вибору, діють знижки на виставкові моделі до -15 %.


Підписуйтесь на наші сторінки у соц. мережах та не втрачайте можливість купити дешевше! ТЦ «Home Express» бажає Вам в чорну п’ятницю здійснити покупку своєї мрії та бути щасливому у своєму домі!

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *